WPI Clients English

Tomáš Rychecký / producent
V roce 2005 absolvoval magisterské studium na pražské FAMU, obor produkce. Od roku 1999 pracuje ve společnosti Anifilm s.r.o. v pozici výkonné produkce na výrobě převážně animovaných seriálů a filmů. V roce 2002 se začal v Anifilmu věnovat vlastní producentské činnosti (filmy Paní G a Jsem větší a lepší).
Působil také ve vedoucích funkcích Mezinárodního festivalu animovaných filmů AniFest v Třeboni, Mezinárodního festivalu studentských filmů Fresh Film Fest v Karlových Varech a Mezinárodního filmového festivalu Ostrava Kamera Oko.

Milan Rychecký / producent
Vystudoval filmovou akademii v Čimelicích, obor kamera a produkce. Od 70. let pracoval v Krátkém Filmu na Barrandově, kde se podílel na výrobě několika desítek krátkých a dokumentárních filmů.

V roce 1990 založil první soukromou filmovou společnost v České Republice – společnost Milan Rychecký – v roce 1997 přejmenovanou na Anifilm, která se od počátku zaměřuje na výrobu převážně animovaných filmů a seriálů. Ve společnosti realizoval v pozici výkonného producenta 27 titulů seriálů s více než 250 díly a několik desítek krátkých filmů a reklam.

Gabriela Zajícová / PR
Public Relations se věnuje řadu let, začínala v tiskovém středisku MFF Karlovy Vary (1996 – 1998), v letech 2003 – 2006 působila v pozici PR managera na Mezinárodním festivalu animovaných filmů AniFest. Dále se podílela na PR: Festival francouzského filmu v roce 2008, film Blízko nebe, talkshow Tomáše Hanáka Vodopád, hudební turné k filmu Snowboarďáci, koncert Jamese Browna a řada dalších. V oblasti marketingu

spolupracovala na filmech Snowboarďáci, Experti, Anglické jahody, Hodinu nevíš. Působila také jako scénáristka pro TV Prima.